Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota – denné menu

Reštaurácia EUROPA logo
Reštaurácia EUROPA
Denné a obedové menu · Rimavská Sobota
Utorok 22. 9. 2026aktuálne menu
Slepačí vývar / Biela fazuľová polievka
A) Vyprážané rybie filé, zemiaková kaša, tatárska omáčka
B) Španielsky vtáčik, slovenská ryža
C) Palacinky s nutelou
Cena 6,00 €
Streda 23. 9. 2026
Slepačí vývar / Kyslá šošovicová polievka
A) Kuracie prsia s ananásom, ryža
B) Plnená fašírka, varené zemiaky
C) Hríby na smotane, nokedle
Štvrtok 24. 9. 2026
Slepačí vývar / Hrášková polievka
A) Kuracie prsia na šampiňónoch, ryža
B) Pečená krkovička, dusená kapusta, knedle
C) Kapustové fliačky
Piatok 25. 9. 2026
Slepačí vývar / Frankfurtská polievka
A) Gordon bleu, zemiaková kaša, tatárska omáčka
B) Pikantné bravčové mäso s kápiou, ryža
C) Špagety morca dela
Stála denná ponuka 7,50 €
Vyprážaný bravčový rezeň, hranolky, tatárska omáčka
Vyprážaný kurací rezeň, hranolky, tatárska omáčka
Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka
Rozvoz a obal zadarmo: 0949 333 208
Kontakt
Otvorené
Po-Pi 10:00-17:00, So-Ne podľa rezervácií
Objednávky
Cena menu
Cena 6,00 €

O reštaurácii

Rodinná reštaurácia na ulici Kálmána Mikszátha ponúka denné obedové menu a stálu ponuku vyprážaných jedál. Zabezpečuje aj rozvoz jedla po meste a organizovanie osláv.

denné menurozvoz jedla zadarmojedlo so sebouoslavyrezervácie cez víkend

Denné menu Rimavská Sobota: všetky reštaurácie

Časté otázky: denné menu Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota

Aktualizované 21. septembra 2026 o 17:41 · Menu platí na utorok 22.9.2026.

Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota je známa aj ako Európa.

Aké denné menu má Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota dnes (utorok 22.9.2026)?

Denné obedové menu, ktoré ponúka Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota (utorok 22.9.2026): Slepačí vývar / Biela fazuľová polievka; A) Vyprážané rybie filé, zemiaková kaša, tatárska omáčka; B) Španielsky vtáčik, slovenská ryža; C) Palacinky s nutelou. Cena 6,00 €

Aké denné menu má Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota v stredu (23. 9. 2026)?

Denné menu Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota v stredu 23. 9. 2026: Slepačí vývar / Kyslá šošovicová polievka; A) Kuracie prsia s ananásom, ryža; B) Plnená fašírka, varené zemiaky; C) Hríby na smotane, nokedle. Cena 6,00 €

Aké denné menu má Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota vo štvrtok (24. 9. 2026)?

Denné menu Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota vo štvrtok 24. 9. 2026: Slepačí vývar / Hrášková polievka; A) Kuracie prsia na šampiňónoch, ryža; B) Pečená krkovička, dusená kapusta, knedle; C) Kapustové fliačky. Cena 6,00 €

Aké denné menu má Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota v piatok (25. 9. 2026)?

Denné menu Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota v piatok 25. 9. 2026: Slepačí vývar / Frankfurtská polievka; A) Gordon bleu, zemiaková kaša, tatárska omáčka; B) Pikantné bravčové mäso s kápiou, ryža; C) Špagety morca dela. Cena 6,00 €

Koľko stojí obedové menu v Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota?

Obedové menu Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota: Cena 6,00 € (utorok 22.9.2026).

Kedy má Reštaurácia EUROPA otvorené?

Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota má otvorené: Po-Pi 10:00-17:00, So-Ne podľa rezervácií.

Ako si objednať obed z Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota?

Obedové menu z Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota si objednáte na telefónnom čísle 0949333208. Aktuálne informácie sú aj na webe https://restauracia-europa.webnode.sk/.

Kde sa nachádza Reštaurácia EUROPA?

Reštaurácia EUROPA Rimavská Sobota sídli na adrese K. Mikszátha 30, 979 01 Rimavská Sobota. Telefón: 0949333208.

Kde nájdem denné menu ostatných reštaurácií v Rimavskej Sobote?

Kompletný denný prehľad obedového menu všetkých reštaurácií v Rimavskej Sobote je na stránke denné menu Rimavská Sobota na Gemerčan.sk.